11 kolejka A klasa gr 2

11 kolejka przyniosła ze sobą kilka bardzo ciekawych pojedynków. Lider Polonia Poraj wygrywając z Orkanem Rzerzęczyce 0:1 powiększył swoją przewagę nad drugim zespołem do 4 punktów.
Niespodzianką był remis 1:1 na własnym boisku Sparty Szczekociny podejmującej drużynę z Olsztyna. Wynik ten spowodował ich spadek o jedną pozycję w dół. Na drugie miejsce wskoczyła Kuźnica Marianowa wygrywając w Hucie starej 1:2.


W innych meczach Kamienica Polska pewnie wygrała 3:1 na własnym boisku z Piastem Przyrów, w takim samym stosunku bramkowym zwyciężyła KS Częstochówka podejmując u siebie Wartę Zawada. Skra Częstochowa nie miała problemów z ostatnią drużyną ligi Błękitnymi Aniołów i wygrała 0:3. Również w meczu Orkana Gnaszyn z Wartą Myszków obeszło się bez niespodzianki i gospodarz pewnie wygrał 3:0.

Jeszcze ciekawiej zapowiada się następna kolejka, gdzie dojdzie do pojedynku wicelidera Kuźnicy Marianowej z dotychczasowym wiceliderem Spartą Szczekociny. Przegrana w tym meczu może mocno utrudnić wyścig o mistrza rozgrywek. Zajmująca pierwsze miejsce Polonia Poraj też nie będzie miała łatwego meczu, gdyż podejmuje zawsze groźnego Orkana Gnaszyn. A oto zestawienie wszystkich par:

Piast Przyrów – Sokół Olsztyn
Kuźnica Marianowa – Sparta Szczekociny
Warta Myszków – Olimpia Huta Stara
Polonia Poraj – Orkan Gnaszyn
Skra Częstochowa – Orkan Rzerzęczyce
Warta Zawada – Błękitni Aniołów
Kamienica Polska – KS Częstochówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *