Derby Częstochowy !!!

Kolejka 13 – 30 października godz. 15.00

Czarni Sosnowiec – MKS Myszków
Sarmacja Będzin – Rozbark Bytom
MKS Sławków – GKS 71 Tychy godz.11.00
KS Częstochowa – Raków Częstochowa
Slavia Ruda Śląska – Śląsk Świętochłowice
Górnik II Zabrze – Szombierki Bytom
Carbo Gliwice – Lotnik Kościelec
Sparta Lubliniec – Źródło Kromołów


Częstochowa
30 października godz. 15.00KS Częstochowa – Raków Częstochowa

Już jutro odbędą się kolejne derby Częstochowy. Na stadionie przy ul. Sabinowskiej drużyna KS podejmować będzie lidera IV ligi. W poprzedniej rundzie gospodarze wysoko przegrali w Świętochłowicach 6-0, natomiast Raków na własnym obiekcje skromnie pokonał, mimo kilku dogodnych sytuacji MKS Sławków 1-0. Ciężko wskazać jednogłośnie faworyta tego pojedynku, mimo że 'czerwono-niebiescy’ nie przegrali w tym sezonie żadnego meczu, to trzeba pamiętać powiedzenie: „derby rządzą się własnymi prawami”, a także o tym że KS Częstochowa, na własnym terenie łatwo punktów nie oddaje.
Dla kibiców wybierających się na to spotkanie mamy informacje że bilety będą w cenie 10 zł i 5 zł, przy czym za 5 zł będzie tylko 300 sztuk. Organizowana jest przedsprzedaż w klubie KS Częstochowa od godz. 11.00. Z drugiej strony zastanawia fakt, dlaczego tak nagle podskoczyły ceny biletów na mecze KS Częstochowa, czy znów perspektywa kompletu publiczności obudziła w działaczach chęć zwiększenia zysków ?

Zapraszamy na derby !!!

Gliwice
30 października godz. 15.00

Carbo Gliwice – Lotnik Kościelec

Drużyna Carbo podejmować będzie jednego z faworytów do spadku, zespół Lotnika Kościelec. W ostatniej kolejce Gliwiczanie przegrali z drugą drużyną ligi aż 6-0 i z pewnością będą chcieli wynagrodzić tą porażkę kibicią wysokim zwycięstwem w pojedynku z Lotnikiem, który od 11 kolejek nie zdobył punktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *