Ostatni mecz?

Jutro koszykarze TYTAN-a zagrają prawdopodobnie ostatni mecz na szczeblu I ligi w tym sezonie. Rywalem Częstochowian będzie Siarka Tarnobrzeg.

Kibice liczą, że TYTAN przystąpi jeszcze do jakiegoś meczu we własnej hali jednak szanse na to są niewielkie. Wiadomo, że w najbliższym meczu nie zagra Łukasz Bąk, ale oprócz niego prawdopodobnie większość zawodników wybiegnie jutro na parkiet.

Sobotni gospodarze nie zaczęli rozgrywek najlepiej. Po V kolejkach mają na koncie tylko jedno zwycięstwo, co daje im jeden z najgorszych bilansów w lidzę. Podobny bilans mają nasi gracze, jednak sytuacja klubu znad Warty zmienia wszystko. Paradoksalnie może okazać się, że TYTAN mecz w Tarnobrzegu wygra. Zawodnicy, którzy spędzili większość swoich karier w klubie mogą na pożegnanie wznieść się na wyżyny.

W drużynie rywali należy zwrócić uwagę na grającego już od kilku lat na dość wysokim poziomie skrzydłowego Pawła Kosiora. Solidnymi zawodnikami są także Grzegoż Ożóg, Bartosz Krupa i Maciej Miller. Skład Siarki nie powala i jest to klub z pewnością w zasięgu potencjalnych możliwości zawodników ze świętego miasta. Trudno jednak oceniać jak zagrają zawodnicy w tym spotkaniu. Skoro jednak wyjdą na parkiet to może dadzą z siebie wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *