Pokonać Albę.

W najbliższą sobotę w Hali Polonia odbędzie się spotkanie pomiędzy częstochowską ISKRĄ, a Albą Chorzów. Mecz odbędzie się o 17.

TYTAN jest na fali, wygrywając 2 z 3 ostatnich spotkań zawodnicy potwierdzili, że zasługują na grę w tej lidze. W meczu ze strony gospodarzy zobaczymy wszystkich zawodników, którzy grali ostatnio. Kibice liczą, więc, że 2 punkty zostaną pod Jasną Górą.

Rywale również borykają się z problemami finansowymi. Nie przeszkadza im to jednak w dobrej grze, póki co Alba zajmuje 3 lokatę. Mimo, że w sezonie przygotowawczym koszykarze z Chorzowa nie wypadli zachwycająco, to jednak trzeba będzie na nich uważać. Na pewno groźną bronią jest Marcin Salomonik, który oprócz ponad 16 pkt. na mecz notuje średnio prawie 5,5 zbiórki. Wśród podopiecznych trenera Powęski znajduje się jednak większa liczba zawodników na, których należy zwrócić uwagę. Są to między innymi równo punktujący Dygutowicz, Pawlik, Basiński i Grzegorzewski.

Biorąc jednak pod uwagę aktualną dyspozycję naszych graczy, a zwłaszcza coraz lepszą defensywną grę duetu Migała – Milewski, faworytem meczu będą gospodarze.

Do Częstochowy na mecz wybierają się kibice gości, dlatego Klub Kibica prosi, o liczne stawienie się na Hali Polonia, by pokazać siłę dopingu kibicom przyjezdnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *