Przed meczem Górnik Radlin – AZS Częstochowa

Jutro AZS Częstochowa będzie walczył na wyjeździe o kolejne ligowe punkty. Rywalem Akademików będzie zespół Górnika Radlin. Faworytem tego spotkania są zdecydowanie częstochowianie, którzy mimo licznych i mnożących się błędów podczas meczu z Politechniką Warszawa wydają się być o wiele bardziej rozegrani od rywali.

W swoim pierwszym spotkaniu rozgrywek PLSu AZS wygrał na własnym boisku z drużyną z Warszawy. Akademicy na pewno nie zaprezentowali tego wszystkiego, czego spodziewali się kibice. Zastrzeżeń nie można mieć tylko do gry naszego libero – Piotrka Gacka.
Rywale także grali u siebie, jednak musieli uznać wyższość gości z Olsztyna i nie urwali im ani jednego seta, przegrywając przy tym dość wysoko (do 18,15 i 20).
Przypomnijmy, że w meczu III rundy Pucharu Polski AZS walczył właśnie z Górnikiem i bardzo gładko ograł rywala bez straty seta.

Miejmy nadzieje, że AZS z meczu na mecz będzie reprezentował się coraz lepiej i jutrzejsze spotkanie będzie tylko formalnością. Prawdziwy sprawdzian czeka nasz zespół 31 października (niedziela), kiedy to zmierzą się z Jastrzębiem Borynia.

Zestaw par II kolejki PLS:
AKS Resovia Rzeszów – KS Kędzierzyn-Koźle
AZS Nysa – KP Sosnowiec
AZS Warszawa – EKS Skra Bełchatów
KS Górnik Radlin – AZS Częstochowa
KS Jastrzębie-Borynia – AZS Olsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *