Remis w meczu Bokserzy vs. Żużlowcy

W meczu charytatywnym rozegranym wczoraj na Hali Polonia Bokserzy zremisowali z Żużlowcami zarówno w regulaminowym czasie gry (4-4), jak i w karnych (4-4) padł remis. Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale na pewno mógł podobać się zgromadzonej na trybunach publiczności.

Pierwsza połowa to akcja za akcje, prowadzenie pierwsi objęli Bokserzy po bramce Marcin Najmana. Bokserzy nie cieszyli się z niej jednak zbyt długo, gdyż minutę później do remisu doprowadził Adam Pietraszko. W 10 minucie znów na prowadzenie wyszli Bokserzy, tym razem po bramce Adama Zadwornego. Zespół Włokniarza, trochę przyśpieszył grę, a to za sprawą pojawienia się na boisku Roberta Przygódzkiego, który w 13 minucie doprowadził do remisu. Zespół Włókniarza nie spuścił z tonu i minutę później wyszedł na prowadzenie (2-3) po bramce Rafała Osumka. Tym razem do natarcia przystąpili bokserzy co zaowocowało dwoma bramkami Ireneusza Butowicza w 16 oraz 17 minucie meczu. Gdy już się zanosiło że bokserzy zejdą do szatni prowadzać 4-3 wynik wyrównał Indywidualny Mistrz Polski Grzegorz Walasek.

Druga połowa to przewaga Bokserów, którzy częściej znajdowali się na połowie Żużlowców, ci co jakis czas wychodzili z kontrą. Jednak żadnej z ekip nie udało się w drugiej połowie zdobyć bramki. O zwycięstwie miały zadecydować karne. Jednak i tu padł wynik remisowy (4-4).

W przerwie meczu odbyła się licytacja spodenek bokserskich Przemka Salety, które zostały sprzedane za 1000 zł. Cały dochód z imprezy przekazany został na fundację Happy Kids.

Żużlowcy – Bokserzy 4-4, k. 4-4

Czas gry:
40 minut (2 x 20)

3` – Najman (1:0)
4` – Pietraszko (1:1)
10` – Zadworny (2:1)
13` – Przygódzki (2:2)
14` – Osumek (2:3)
16` – Butowicz (3:3)
17` – Butowicz (4:3)
19` – Walasek (4:4)