Print Cycero CUP

W miniony weekend, w hali sportowej przy ul. Warszawskiej 240 w Częstochowie, odbył się świąteczny turniej tenisa stołowego „Print Cycero CUP”. Zawody na starcie zgromadziły kilkudziesięciu zawodników z terenów byłego województwa częstochowskiego. W kategorii do 35 lat zwyciężył Paweł Gąsiorski (Niestowarzyszony) przed Markiem Chybińskim (Kebab Częstochowa) i Piotrem Kiszko (AZS AJD Częstochowa).

– Po raz kolejny udowodniłem sobie, że potrafię grać. Specjalne podziękowania należą się organizatorom, którzy organizacyjnie spisali się znakomicie – powiedział Paweł Gąsiorski.

W starszej kategorii, powyżej 35 lat, zwyciężył Maciej Binkowski (AZS Politechnika Częstochowa), który w pokonanym polu pozostawił Wojciecha Zużewicza (Print Cycero Częstochowa) i Henryka Juzalę (Wieluń).

– Jestem jak wino, czym starszy, tym lepszy. Cieszę się bardzo, że udało mi się wygrać, choć był moment, w którym zwątpiłem w swoje możliwości. Chciałem podziękować Andrzejowi Kuli, dzięki któremu odbyły się te zawody – powiedział zwycięzca kategorii powyżej 35 lat – Maciej Binkowski.

Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *