Przed meczem w Łodzi.

W XII kolejce Serii B SPS Politechnika zmierzy się na wyjeździe ze Startem Łódź. Mimo, iż rywalki w ligowej tabeli zajmują dopiero 11 miejsce, spotkanie to napewno do łatwych nie będzie należeć.


SPS w tym meczu będzie chciał się zaprezentować jak najlepiej i pokazać że ostatnia porażka w Dąbrowie była tylko nieszczęśliwym wypadkiem i o żadnym załamaniu formu w naszej drużynie nie ma nawet mowy. Rywalki natomiast będą sie zapewne starały podtrzymać swoją serię zwycięstw i urwać punkty wiceliderowi tabeli. Startu nie można napewno zlekceważyć. Świadczyć może o tym chociażby ostatnia kolejka – Łodzianki pokonały bez straty seta Legionovie Legionowo (z którą SPS musiał się troszkę pomęczyć).

Aga Starzyk przed meczem:
„Sobotni mecz ze Startem będzie na pewno bardzo trudnym pojedynkiem. Łódzki zespół po dojściu do składu Sziriny nie przegrał meczu i my będziemy chciały to zmienić. Doszły mnie słuchy, że na spotkaniu ma byc potencjalny sponsor strategiczny Startu więc łodzianki będą podwójnie zmotywowane aby sie pokazać i wygrać z nami. Mam nadzieję, że porażka w Dąbrowie to tylko wypadek przy pracy i z Łodzi przywieziemy dwa punkty.”

Zestaw par XII kolejki:
SMS I PZPS Sosnowiec – Legionovia Legionowo
Olimpia Jawor – MMKS Dąbrowa Górnicza
Skra Bełchatów – Wisła Kraków
ChTPS Chodzież – AZS Białystok
TPS Rumia – Piast Szczecin
Start Łódź – Politechnika Częstochowa
AZS Ostrowiec – Sokół Chorzów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *