Czas na rewanż!

Już jutro SPS Politechnika zmierzy się na wyjeździe ze Skrą Bełchatów. Spotkanie zapowiada się naprawde bardzo ciekawie, ponieważ obie drużyny mają o co walczyć. Częstochowianki na pewno będą chciały wziąć rewanż za porażkę przed własną publicznością z początku sezonu…

Jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla naszej drużyny. Z każdym zwycięstwem dziewczyny zbliżają się do upragnionego awansu, oraz nabierają coraz więcej wiary we własne możliwości. Zwycięstwo na terenie Skry byłoby zapewne podwójnie budujące.
Spotkanie to nie będzie niestety spacerkiem dla SPSu. Rywalki zajmują obecnie w tabeli 6 pozycję i mają 5 punktów straty do prowadzących SPSu i Piasta Szczecin. W ostatniej kolejce troszkę niespodziewanie przegrały 1:3 z niżej klasyfikowaną Legionovią Legionowo. W tym samym czasie na własnym parkiecie Politechnika grała z ChTPS Chodzież i pewnie spotkanie to wygrała. Wtedy piłkę rozgrywała jeszcze Patrycja Komorowska. Jutro na boisko w pierwszej szóstce wyjdzie już Weronika Kaczmarek, co jest na pewno dużym plusem.
Jak powiedział Gazecie Wyborczej Janusz Majkusiak, w ostatnim tygodniu rozchorowała się Ola Król, jednak nie opuszczała treningów i trenowała razem z resztą drużny.
Jeśli dziewczyny zagrają jutro równo i na swoim poziomie, to możemy liczyć na zwycięstwo w tym spotkaniu.

Zestaw par XVII kolejki:
ChTPS Chodzież – Start Łódź
MMKS Dąbrowa Górnicza – AZS Ostrowiec
TPS Rumia – SMS I PZPS Sosnowiec
Olimpia Jawor – Legionovia Legionowo
Wisła Kraków – Sokół Chorzów
AZS Białystok – Piast Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *