Czas na Sokół.

Jutro o godzinie 18 w sali Politechnik siatkarki SPSu podejmować będą 6 drużynę tabeli – Sokół Chorzów. Częstochowianki w dalszym ciągu starają się walczyć o jedno z dwóch pierwszych miejsc na koniec sezonu, natomiast Sokół nie ma już nic do stracenia. Spotkanie mimo wszystko zapowiada się emocjonująco.

SPS po dwóch kolejnych przegranych meczach w Krakowie i Szczecinie spadł na 3 pozycję w tabeli i ma 2 punkty straty do liderującego Piasta. Co prawda Politechnika ma jeszcze teoretyczne szanse awansu z pierwszej pozycji, jednak są to szanse wyłącznie teoretyczne. Jeśli Częstochowianki chcą się w przyszłym sezonie pokazać na boiskach Serii A, to muszą wygrać wszystkie swoje spotkania i przy okazji liczyć na potknięcia głównych rywalek – Piasta Szczecin i MMKSu Dąbrowa Górnicza. Jaki będzie ostateczny układ tabeli przekonamy się już wkrótce.
Miejmy nadzieję, że jutrzejsze spotkanie uspokoi nieco kibiców, którzy po dwóch przegranych spotkaniach zaczęli wysnuwać różne teorie związane z całą drużyną.
W dwóch ostatnich kolejkach Sokół zaprezentował dwie różne postawy. Dwa tygodnie temu pokonał bez starty seta MMKS Dąbrowa Górnicza, by już w następnym tygodniu przegrać z niżej plasowaną Legionovią Legionowo.

Zestaw par XXII kolejki:
TPS Rumia – Olimpia Jawor
ChTPS Chodzież – Skra Bełchatów
Legionovia Legionowo – MMKS Dąbrowa Górnicza
Start Łódź – Piast Szczecin
SMS I PZPS Sosnowiec – AZS Białystok
AZS Ostrowiec – Wisła Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *