Delic-Pol dziś zaczyna

Dziś siatkarze II-ligowego Delic-Polu zaczynają rywalizację o serię B I ligi mężczyzn. W finale II ligi II grupy spotkają się z zespołem Bzury Ozorków. Rywalizacja między tymi zespołami będzie się toczyć do 3 zwycięstw.

Dwa pierwsze mecze będą rozgrywane w Ozorkowie-dziś i jutro, a następne – trzecie spotkanie w Częstochowie.
Rywale, zgodnie z planem, pokonali zespół Ikara Legnica w trzech meczach. Podobnie z Czarnymi Rząśnia wygrali częstochowscy siatkarze.
W rundzie zasadniczej Delic-Pol wygrał u siebie z Bzurą 3:1, natomiast w Ozorkowie zwyciężyli gospodarze w takim samym stosunkiu setów. Rywalizacja w play-off zapowiada się więc berdzo ciekawie.
Częstochowianie ostatnio prezentują dobry poziom gry. Obydwa zespoły grają na podobnym poziomie i trudno na obecną chwilę wyznaczyć faworyta. Z lepszej pozycji startuje zespół z Ozorkowa, bo po rundzie zasadniczej zajął 1 miejsce i rozpoczyna rywalizację na własnym parkiecie. Jednak o wygranych może zdecydować po prostu dyspozycja w danym dniu.
Zawodnicy Delic-Polu mają prawo czuć się zmęczeni, ponieważ większość z nich, od czwartku do soboty, w Częstochowie, rywalizowała w półfinale mistrzostw Polski juniorów, zapewniając sobie awans do finału.
O rywalizacji między tymi zespołami bedziemy informować na bieżąco. Terminy spotkań w Częstochowie podamy w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *