Mecz na szczycie.

Jutro SPS Politechnika zmierzy się w Szczecinie w meczu na szczycie z tamtejszym Piastem. Rywalki zajmują obecnie w tabeli fotel lidera i mają 1 punkt przewagi nad SPSem. Oba zespoły mają także jeszcze dwa zaległe spotkania..

W ostatniej kolejce zarówno SPS jak i Piast odpoczywał od rozgrywek ligowych. Spotkania obu zespołów zostały przełożone, jednak dwa tygodnie temu obie drużyny walczyły w pięciosetowych pojedynkach. Częstochowianki poległy w Krakowie, rywalki przeciwnie – pokonały na własnym boisku Sokół Chorzów.
Przed jutrzejszym meczem trudno o jakiekolwiek typy. Będzie on na pewno bardzo trudny dla obu zespołów. Każdy będzie walczył o zwycięstwo, które pod koniec rozgrywek będzie miało duże znaczenie. Wygrana którejkolwiek z drużyn niespodzianką nie będzie. Szanse są równe, a o ostatecznym sukcesie może zadecydować kilka piłek (podobnie jak w Krakowie). Częstochowianki po ostatnim przegranym spotkaniu zgodnie twierdziły, że na przegraną w tym sezonie nie mogą już sobie pozwolić, natomiast Piast w tym roku jeszcze nie zaznał goryczy porażki. W pierwszej rundzie SPS wygrał 3:2.

Zestaw par XXI kolejki:
Wisła Kraków – SMS I PZPS Sosnowiec 3:0
Skra Bełchatów – TPS Rumia przełożony
AZS Białystok – Start Łódź
MMKS Dąbrowa Górnicza – ChTPS Chodzież
Olimpia Jawor – AZS Ostrowiec
Sokół Chorzów – Legionovia Legionowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *