Motory „zawarczały” na Olsztyńskiej

Dziś na stadionie przy ulicy olsztyńskiej kilka minut po 15 odbył się pierwszy trening Częstochowskiej ekipy. Na stadionie zawitała całkiem spora grupa kibiców tęskniących już za „czarnym sportem”.

Pierwszy na tor wyjechał Grzegorz Walasek, który zaprezentował nowy „design”swoich motocykli. Już nie czerwono-czarne, tylko zielono-czarne barwy będą dominować na kevlarze oraz obszyciach motocykli. Podczas treningu „Greg” testował testował aż trzy nowe motocykle (silniki nazwał „Szark”, „Mumin” oraz „Smyk”), które mają poprowadzić go w nadchodzącym sezonie do kolejnych sukcesów. Prócz Walaska na torze pojawili się juniorzy Włókniarza : Mateusz Szczepaniak, Michał Ciura oraz Kamil Łyko. Cała trójka otrzymała po jednym kompletnym nowym, lecz na treningu startowała na motocyklach rezerwowych. W treningu wieli udział również Rafał Osumek, Joradan Jurczyński, Damian Romańczuk oraz Sebastian Pydzik.

Już jutro o 15 odbędzie się drugi trening „Lwów”, a na piątek planowany jest sparing z drużyną z Rybnika, lecz czy się odbędzie wszystko zależy od Rybniczan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *