16 kolejka A-klasy

16.04.2005r. godz.16.00
Orkan Gnaszyn – Częstochówka godz.14.00
Płomień Kuźnica Marianowa – Polonia Poraj
Sokół Olsztyn – Skra Częstochowa
Olimpia Huta Stara – Kamienica Polska

17.04.2005r. godz.16.00
Sparta Szczekociny – Warta Zawada
Orkan Rzerzęczyce – Błękitni Aniołów

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 16 kolejka częstochowskiej A klasy. Tym razem dojdzie do kilku bardzo interesujących spotkań. Aktualny lider Płomień Kuźnica Marianowa zmierzy się na własnym boisku z mistrzem jesieni Polonią Poraj. Dla piłkarzy Płomienia będzie to pierwszy mecz o punkty, z kolei Polonia ma za sobą dotkliwą porażkę 0:3 z Sokołem Olsztyn. Jednak w świetle przyzwoicie przepracowanej zimy zawodników z Kuźnicy ,oraz niezbyt rewelacyjnej dyspozycji Polonii to gospodarze będą w tym meczu faworytem.

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w Olsztynie. Tamtejszy Sokół po pewnym zwycięstwie w Poraju zmierzy się z rewelacyjnie grającą wiosną częstochowską Skrą. Obie drużyny mierzą wysoko, więc mecz z pewnością będzie bardzo zacięty i tym samym ciężko wskazać faworyta.

Nie mniej ciekawie będzie także w Częstochowie, gdzie w kolejnych derbach spotkają się Orkan Gnaszyn i KS Częstochówka. Obie drużyny rozegrały już po 2 spotkania i jak do tej pory żadna z nich nie doznała porażki.

W Hucie Starej tamtejsza Olimpia po 2 z rzędu porażkach zagra z walczącą o awans Kamienicą Polską.

W pozostałych meczach zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Sparta Szczekociny podejmować będzie Wartę Zawada i na pewno będzie chciała zrehabilitować się za dotkliwą porażkę ze Skrą.

W ostatnim meczu Orkan Rzerzęczyce nie powinien mieć problemu z pokonaniem outsidera rozgrywek Błękitnych Aniołów.

Przypominamy, że trwa zabawa w typowanie najbliższych spotkań IV ligi, 'okręgówki’ i A-klasy. Zapraszamy do typera !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *