20 kolejka IV ligi

09.04.2005r. godz. 16.00

MKS Myszków – Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom – Raków Częstochowa
Lotnik Kościelec – GKS 71 Tychy
Źródło Kromołów – Rozbark Bytom
Sparta Lubliniec – Czarni Sosnowiec
Carbo Gliwice – Sarmacja Będzin
Górnik II Zabrze – MKS Sławków
Slavia Ruda Śląska – KS Częstochowa


Bytom, 09.04.2005r.
Szombierki Bytom – Raków Częstochowa

Już jutro w cieniu śmierci Papieża Jana Pawła II zostanie rozegrana 20 kolejka IV ligi. W Bytomiu tamtejsze Szombierki podejmować będą lidera z Częstochowy, który jest beż wątpienia faworytem tego pojedynku. Jesienna konfrontacja tych drużyn zakończyła się zwycięstwem Rakowa 2-0 po bramkach Kołaczyka i Malinowskiego. W rundzie wiosennej 'zieloni’ spisują się słabo, zdobyli w dwóch kolejkach zaledwie punkt i zajmują obecnie 11 lokatę w tabeli.

Ruda Śląska, 09.04.2005r.
Slavia Ruda Śląska – KS Częstochowa

Rewelacyjnie spisujący się KS Częstochowa, tym razem wyrusza w podróż do Rudy Śląskiej na pojedynek ze Slavią, która również kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Piłkarze Slavii w poprzedniej kolejce rozgromili MKS Sławków, aż 5-0 i z ilością 23 punktów są na 8 pozycji. Natomiast Częstochowianie z dorobkiem 32 oczek zajmują 4 lokatę i wciąż nie stracili szans do awansu.

Kościelec, , 09.04.2005r.
Lotnik Kościelec – GKS 71 Tychy

Outsajder IV ligi na własnym boisku zmierzy się z wiceliderem GKS Tychy. Mimo zdecydowanie lepszej postawy Lotnika w ostatnich kolejkach, nikt raczej nie spodziewa się innego wyniku jak zwycięstwo GKS-u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *