AZS w półfinale!!!

Siatkarze AZSu potrzebowali zaledwie trzech spotkań, aby pokonać Kazimierza Płomień Sosnowiec w I rundzie play-off. W trzecim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami zwycięsko ponownie wyszli Częstochowianie, pokonując gospodarzy 3:1 (25:22, 22:25, 25:19, 25:18). W półfinale rozgrywek o Mistrzostwo Polski podopieczni Trenera Edwarda Skorka czeka o wiele trudniejsze zadanie. Ich przeciwnikiem będą Akademicy z Olsztyna – wicemistrzowie Polski sezonu 2003/04…

W trzecim meczu z Sosnowcem siatkarze AZSu nie zachwycali grą, jednak to, co pokazali wystarczyło na Kazików. Sosnowiczanie wywalczyli nawet pierwszego seta w rywalizacji z Częstochową, co zawdzięczają głównie dobrej grze Łomacza i Flaka. Jednak ten jeden wygrany set, był wszystkim na co było stać ekipę Mariana Kardasa w tym meczu i ogólnie w trójmeczu z Akademikami.

Rywalizacja w I rundzie play-off pomiędzy AZSem Częstochowa i Płomieniem Sosnowiec zakończyła się wynikiem 3-0 na korzyść AZSu.