Baraży ciąg dalszy.

Już w najbliższy piątek o godzinie 18. rozpocznie się trzecie spotkanie barażowe SPS Politechnika – Dalin Myślenice. Stawką jest awans do Serii A. Po dwóch rozegranych już spotkaniach Dalin prowadzi 2:0 i jest bliski pozostania w siatkarskiej elicie.

Pierwsze dwa mecze zostały rozegrane w Myślenicach. W pierwszym spotkaniu gospodynie wygrały 3:1, w kolejnym już 3:0. Szczególnie może cieszyć postawa naszych siatkarek w pierwszym meczu, kiedy to urwały Dalinowi seta. SPS imponował przede wszystkim mocną zagrywką. Bardzo skutecznie atakowały skrzydłowe. Na taki obrót sprawy Dalin pozwolił jednak tylko w jednym secie, a w pozostałych nie dawał się już zaskoczyć. Mimo wszystko Politechnika nawiązywała równorzędną walkę z rywalkami.
Gdyby siatkarkom udało się w piątek wygrać, to kolejne spotkanie już w sobotę. Myśleniczanki zarówno jutro, jak i ewentualnie w sobotę zagrają pod presją zakończenia tych baraży w stosunku 3:0. Dla wielu więcej niż 3 spotkania pomiędzy tymi zespołami będą sporym zaskoczeniem. Politechnika powinna więc zagrać bez jakichkolwiek kompleksów, ponieważ nie ma już do stracenia. Po tych meczach może już chyba tylko coś zyskać. Spotkanie zapowiada się więc bardzo interesująco. Wszystkich sympatyków siatkówki serdecznie zapraszamy do odwiedzenia hali Politechnik. Wsparcie naszym dziewczynom na pewno się przyda, tym bardziej, że w Częstochowie mają się zjawić kibice Dalinu.
Ewentualne spotkanie w sobotę rozpocznie się o godzinie 11.