Komunikat Zarządu KS Delic-Pol Norwid Częstochowa

W dniu wczorajszym w Ozorkowie miał się odbyć decydujący mecz o awans do serii B I ligi mężczyzn pomiędzy zespołami MKS Bzura Ozorków i Delic-Pol Norwid Częstochowa. Zarząd i zawodnicy Delic-Polu Norwid, w związku z poważnym stanem zdrowia papieża, Jana Pawła II, postanowili nie wyjeżdżać na mecz.

Oto treść komunikatu, jaki został przesłany w dniu wczorajszym do MKS Bzura Ozorków i Polskiego Związku Piłki Siatkowej:

Biorąc pod uwagę zaistniałą w kraju i na świecie sytuację w związku z tragicznym stanem zdrowia naszego papieża, rozegranie naszego meczu o awans do serii B I ligi mężczyzn w dniu dzisiejszym, tj. 02. kwietnia 2005 uważamy za niestosowne. Jest to bowiem czas, w którym jednoczymy się w spokoju, bólu i cierpieniu z naszym Wielkim Rodakiem, Janem Pawłem II. Solidaryzujemy się z całym światem sportowym, który zawiesił rozgrywki sportowe (Polska Liga Koszykówki Kobiet, ligi włoskie).

Jednocześnie Zarząd, sponsor strategiczny naszego klubu, zawodnicy oraz sympatycy siatkówki apelują o zrozumienie naszego stanowiska.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof Wachowiak

Prezes KS Delic-Pol Norwid Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *