Ostatni.

Jutro siatkarki SPSu po raz ostatni w tym sezonie zagrają ligowy pojedynek na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie Start Łódź, który obecnie w ligowej tabeli plasuje się na 10 pozycji. Początek spotkania o godzinie 17. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

W ostatniej kolejce częstochowskie siatkarki pokonały MMKS Dąbrowa Górnicza. Dzięki temu zwycięstwu wszystkim poprawiły się humory. SPS zagrał tak jak nas na początku sezonu do tego przyzwyczaił i to właśnie to zwycięstwo przyczyniło się do tego, że po raz kolejny odżyły nadzieje o możliwości gry w barażach.
Jeśli częstochowianki zaprezentują się podobnie jak przed tygodniem, to o zwycięstwo nie powinno być bardzo trudno. Start w ostatniej kolejce przegrał na wyjeździe z zespołem ze „swojej półki” – Legionovią Legionowo nie zdobywając żadnego seta. Podobnie było zresztą trzy tygodnie temu (19.03), kiedy to nasze jutrzejsze rywalki przegrywały w Chorzowie z tamtejszym Sokołem 3:1.

Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy na godzinę 17. Siatkarkom po tym niezwykle emocjonującym sezonie (który jednak się jeszcze nie skończył) na pewno należą się gromkie brawa i słowa podziękowań!

Pozostałe spotkania 25 kolejki:
MMKS Dąbrowa Górnicza – Olimpia Jawor
Wisła Kraków – Skra Bełchatów
AZS Białystok – ChTPS Chodzież
Piast Szczecin – TPS Rumia
Sokół Chorzów – AZS Ostrowiec
Legionovia Legionowo – SMS I PZPS Sosnowiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *