Rusza Okręgówka.

W najbliższą sobotę i niedzielę na boiska wybiegną zawodnicy drużyn z ligi okręgowej by rozegrać 18 kolejkę (dwie poprzednie zostały przełożone na późniejszy termin)…


Zestaw par:

02.04.2005r. godz. 16.00

Warta Mstów – Zieloni Żarki
Unia Kalety – Lot Konopiska
Orzeł Kiedrzyn – Warta Kamieńskie Młyny
MLKS Woźniki – Junior Szarlejka
Jedność Boronów – Olimpia Truskolasy
Pogoń Blachownia – Orzeł Psary-Babienica

03.04.2005r. godz. 16.00

Pilica Koniecpol – Znicz Kłobuck
Jura Niegowa – Victoria Częstochowa

Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Niegowie gdzie miejscowa Jura zajmująca trzecie miejsce będzie podejmować drugą w tabeli częstochowską Vicktorię. W drużynie gospodarzy pojawiło się dużo nowych młodych zawodników, którzy mają uzupełnić braki kadrowe w tym zespole. Obie ekipy walczą o awans do czwartej ligi. Mecz zapowiada się bardzo zacięty.

Niemniej ciekawie powinno być również w meczu drużyn z Blachowni oraz Babienicy. Oba zespoły w przerwie zimowej nieco się wzmocniły, drużyna gości to również pretendent do awansu, ale gospodarze na pewno skóry łatwo nie sprzedadzą i zrobią wszystko, żeby trzy punkty pozostały u nich.

Lider rozgrywek jedzie do Mstowa ,gdzie raczej nie powinien mieć problemów z wywiezieniem kompletu punktów, choć w środę potrafił przegrać w Kaletach, jednakże były to rozgrywki Pucharu Polski, które rządzą się swoimi prawami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *