17 kolejka IV ligi

18.05.2005r. godz. 17.00
MKS Sławków – MKS Myszków
Sarmacja Będzin – KS Częstochowa
Czarni Sosnowiec – Slavia Ruda Śląska
Rozbark Bytom – Górnik II Zabrze
GKS 71 Tychy – Carbo Gliwice
Raków Częstochowa – Sparta Lubliniec
Śląsk Świętochłowice – Źródło Kromołów
Szombierki Bytom – Lotnik Kościelec


Raków Częstochowa – Sparta Lubliniec
Odnośnie spotkania w Częstochowie, wydaje się że zdecydowanym faworytem jest ekipa Rakowa, które nie da się ukryć ma sposób na zawodników Sparty. W poprzedniej rundzie w Lublińcu padł wyniki 0-3 ( Rogalski 11′, Czok 22′ i 36′). Należy też wspomnieć, że na wiosnę doszło do konfrontacji tych dwóch zespołów przy okazji Finału Okręgowego Pucharu Polski, gdzie 'czerwono-niebiescy’ zdeklasowali rywala aż 5-1.

Sarmacja Będzin – KS Częstochowa
W Będzinie natomiast dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które zajmują odpowiednia 4 i 6 lokatę w tabeli. Zapowiada się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Na jesień Częstochowianie ulegli Sarmacji 1-2 i to będzie dla nich okazja do rewanżu.

Szombierki Bytom – Lotnik Kościelec
14 drużyna ligi podejmować będzie zdecydowanie najsłabszy zespół tegorocznych rozgrywek Lotnik Kościelec. Tutaj faworytem są gospodarze, którzy raczej nie mogą pozwolić sobie na straty punktowe jeżeli wciąż chcą występować na boiskach IV ligi. Trzeba jednak przyznać, w ostatnich kolejkach Lotnik zaczął dyktować trudniejsze warunki gry. Widać że piłkarze z Kościelca do końca nie składają broni i spróbują jeszcze wywalczyć jakieś punkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *