Winiarski w Bełchatowie, Szymański zostaje !

Wszystkie przypuszczenia stały się dzisiaj faktem. Najlepszy częstochowski siatkarz minionego sezonu – Michał Winiarski podpisał dwuletni kontrakt ze Skrą Bełchatów. Na pozostanie w Częstochowie zdecydował się natomiast Grzegorz Szymański.

Kontrakt Winiarskiego jest kolejnym podpisanym w Bełchatowie. Wcześniej podpisy na kontraktach złożyli także Mariusz Wlazły i Robert Milczarek. Jak mówił trener Skry, Ireneusz Mazur obecność w składzie Mistrzów Polski popularnego „Winiara” może bardzo pomóc w walce o kolejne cenne trofea. Michał na pewno będzie miał możliwość gry w Lidze Mistrzów, a co za tym idzie rozwój siatkarskiego rzemiosła oraz wykreowania swojej osoby w siatkarskiej Europie.

Na pozostanie pod Jasną Górą zdecydował się natomiast popularny „Gelu”, który podobnie jak Winiarski podpisał dwuletni kontrakt. Przypomnijmy, że Szymański to Mistrz świata juniorów z 1997 roku, a wciągu dwóch ostatnich lat zdobył z częstochowskim zespołem dwa brązowe medale w rozgrywkach Polskiej Ligi Siatkówki.

źródło: skra.pl/pls.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *