29 kolejka IV ligi

11.06.2005r. godz. 17.00
Źródło Kromołów – MKS Myszków
Sparta Lubliniec – Lotnik Kościelec
Carbo Gliwice – Szombierki Bytom
Górnik II Zabrze – Śląsk Świętochłowice
Slavia Ruda Śląska – Raków Częstochowa
KS Częstochowa – GKS 71 Tychy
MKS Sławków – Rozbark Bytom
Sarmacja Będzin – Czarni Sosnowiec


Slavia Ruda Śląska – Raków Częstochowa
Lider, a zarazem pewny zwycięzca IV ligi na przedostatni pojedynek w tym sezonie wybiera się do Rudy Śląskiej. Zdecydowanym faworytem powinna być ekipa Rakowa, jednak mając w perspektywach spotkania barażowe, częstochowscy szkoleniowcy mogą zastosować taktykę oszczędzania piłkarzy. Taka kolej rzeczy raczej nikogo dziwić nie powinna, ale trzeba pamiętać, że w każdym zestawieniu 'czerwono-niebiscy’ są bardzo groźni i na pewno pokuszą się o komplet punktów.

KS Częstochowa – GKS 71 Tychy
Przed sezonem stawiany w gronie faworytów GKS tym razem jedzie do Częstochowy, boisko zweryfikowało wszelkie spekulacje i Tyskim piłkarzom pozostało walczyć o drugie miejsce. W poprzedniej kolejce na własnym obiekcje rozgromili słabo spisujący się MKS Sławków. KS Częstochowa w zeszłym tygodniu uległ sąsiadom za miedzy 2-0 i z dorobkiem 44 oczek jest na 6 miejscu w tabeli.

Sparta Lubliniec – Lotnik Kościelec
Zdegradowany Lotnik wyrusza do Lublińca na jedno z ostatnich spotkań w IV lidze. Gospodarze w poprzedniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie, to z pewnością pozwoli im podejść do jutrzejszego pojedynku bez dodatkowej presji.

Przypominamy że trwa zabawa w typowanie najbliższych spotkań IV ligi, 'okręgówki’ i A-klasy. Zapraszamy do zabawy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *