Kadra: „Koniki” w Katowicach

Sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski z Serbią i Czarnogórą (24-25 czerwca) trwała zaledwie dwie godziny. Jak się okazało dużo biletów „padło łupem” osób, które od razu próbowały sprzedać wejściówki z zyskiem.

Jak informuje rzecznik PZPS Tomasz Wolfke w kasach katowickiego Spodka było 4,5 tysiąca biletów na oba mecze. Kilkanaście tysięcy kart wstępu zostało bowiem rozprowadzonych w formie internetowej przedsprzedaży. PZPS przeprasza wszystkich kibiców, którym w związku z zaistniałą sytuacją nie udało się zakupić biletu. W celu zapobiegnięciu takim wydarzeniom w przyszłości od organizatorów wymagane będą ograniczenia. PZPS nie podniesie natomiast cen biletów, które stały by się wówczas niedostępne dla przeciętnego kibica.

Przy okazji informujemy osoby chętne do wyjazdu do Rzeszowa na Eliminacje Mistrzostw Europy, że od 20 czerwca do około 1 lipca będzie można zamawiać przez internet bilety na ten turniej. W sprzedaży nei ma karnetów uprawniających do oglądania całej imprezy, są natomiast bilety, które upoważniają do obejrzenia obu meczów jednego dnia. Turniej z udziałem reprezentacji Bułgarii, Estonii, Polski i Rosji odbędzie się systemem każdy z każdym w dniach 15-17 lipca, a awans wywalczą dwa najlepsze zespoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *