Wakacje z rakietką

28 czerwca br., o godzinie 10:00, w Aula Akademii im. Jana Długosza (Al. Armii Krajowej 13/15 w Częstochowie) zostanie rozegrany pierwszy turniej tenisa stołowego z cyklu „Wakacje z rakietką”. W zawodach będą mogły brać udział dzieci oraz młodzież do 18-tego roku życia. „Wakacje z rakietką” będą się składać z V turniejów, które będą zaliczane do klasyfikacji generalnej.


– Chcemy w ten sposób zapewnić dzieciom, spędzającym wakacje w naszym mieście, możliwość czynnego wypoczynku. Mamy nadzieję, że tego typu imprezy na stałe zagoszczą w naszym kalendarzu – powiedział prezes PoZTS, Paweł Gąsiorski.

„Wakacje z rakietką” – turniej dla dzieci i młodzieży
28 czerwca – 26 lipca 2005 r.
Aula Akademii im. Jana Długosza, Al. Armii Krajowej 13/15, Częstochowa.

CEL ZAWODÓW:
Popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska tenisistów stołowych.

UCZESTNICTWO:
W zawodach mogą brać udział dzieci oraz młodzież do 18-tego roku życia.

SYSTEM ROZGRYWANIA TURNIEJU:
Zawody „Wakacje z rakietką” będą rozgrywane cyklicznie co wtorek, począwszy od 28 czerwca, a skończywszy na 26 lipca. „Wakacje z rakietką” będą się składać z pięciu cykli turniejów, gdzie każdy będzie zaliczany do klasyfikacji generalnej. System rozgrywania turnieju jest uzależniony od ilości zgłoszeń.

TERMINY:

I turniej „Wakacje z rakietką” – 28 czerwca 2005 roku, godzina 10:00, Aula Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (al. Armii Krajowej 13/15).

II turniej „Wakacje z rakietką” – 5 lipca 2005 roku, godzina 10:00, sala gimnastyczna Gimnazjum nr 8 w Częstochowie (ul. Szczytowa 28/30).

III turniej „Wakacje z rakietką” – 12 lipca 2005 roku, godzina 10:00, Aula Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (al. Armii Krajowej 13/15).

IV turniej „Wakacje z rakietką” – 19 lipca 2005 roku, godzina 10:00, Aula Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (al. Armii Krajowej 13/15).

V turniej „Wakacje z rakietką” – 26 lipca 2005 roku, godzina 10:00, Aula Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie (al. Armii Krajowej 13/15).

WPISOWE DO ZAWODÓW:
– brak wpisowego.

NAGRODY:
Dla najlepszych w klasyfikacji generalnej (po V turniejach), przygotowaliśmy puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

KLASYFIKACJA GENERALNA:
Wszystkie wyniki i klasyfikacja generalna będzie dostępna na stronie Polskiego Magazynu Tenisa Stołowego – www.pingpong.com.pl oraz w częstochowskiej prasie.

PRZEWIDYWANY PROGRAM ZAWODÓW:
9:30 – 9:45 – weryfikacja zgłoszeń,
10:00 – otwarcie zawodów.
10:10 – rozpoczęcie turnieju,
ok. 14 – zakończenie zawodów.

SPONSOR GŁÓWNY:
Notebook-Center – Aleja NMP 2 w Częstochowie – www.notebook-center.pl

ORGANIZATORZY:
Podokręgowy Związek Tenisa Stołowego, KU AZS AJD Częstochowa, Akademickie Centrum Sportowe PCz.

Kierownik zawodów: Wiesław Pięta, Paweł Gąsiorski.
Sędzia główny: Tadeusz Madejski, Jerzy Łęgowik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *