Włókniarz – Unia Leszno

W niedzielę na torze przy ul. Olsztyńskiej rozstrzygnie się, kto z dwójki Włókniarz – Unia Leszno zmierzy się w półfinale DMP z bydgoską Polonią. W pierwszym spotkaniu w Lesznie lepsi okazali się gospodarze, którzy minimalnie wygrali 46:44. Początek spotkania o godzinie 17.

Przed tygodniem w Lesznie górą byli gospodarze, którzy jednak do tego zwycięstwa dążyli za wszelką cenę. Po tym meczu można było usłyszeć wiele negatywnych komentarzy na temat zachowania zarówno zawodników jak i kibiców z Leszna. Pod Jasną Górą goście także zapowiadają walkę do ostatniego biegu, jednak tym razem nasze „Lwy” pozostają faworytem tego spotkania. Na własnym torze Włókniarz jest bardzo silny, natomiast Unia w Częstochowie nie błyszczy. W rundzie zasadniczej CKM wygrał zdecydowanie 52:38. Miejmy nadzieję, że obie drużyny dostarczą kibicom wielkie sportowe emocje, po których Częstochowa będzie się cieszyć z awansu do półfinału.

Przyjdź i dopinguj!
Częstochowskie grupy „Speedway Fan Club” oraz „ULTRAS” zapraszają wszystkich kibiców, którzy w niedziele wybiorą się na Olsztyńską do kibicowania w sektorze „D”. Na spotkanie zostanie przygotowana oprawa godna rangi tego meczu. Niech każdy kibic swoim dopingiem doda w niedzielę naszym „Lwom” skrzydeł. Udowodnijmy, że częstochowska publiczność nie bez powodu jest uznawana za najlepszą w Polsce, oraz pokażmy gościom z Leszna jak naprawdę powinno wyglądać prawdziwe żużlowe święto!

Awizowane składy:

Unia Leszno:
1. Leigh Adams
2. Adam Skórnicki
3. Damian Baliński
4. Łukasz Jankowski
5. Jacek Rempała
6. Robert Kasprzak
7. Krzysztof Kasprzak

Włókniarz Częstochowa:
9. Ryan Sullivan
10. Sebastian Ułamek
11. Grzegorz Walasek
12. Sławomir Drabik
13. Rune Holta
14. Przemysław Dądela
15. Michał Ciura

Sędzia – Piotr Lis
Bilety – Normalny 22zł, Ulgowy 16zł, Trybuna Centralna 35zł, Program 5zł.
Transmisja z tego spotkania na antenie Polsatu Info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *