Gawin rozgromiony!

Raków Częstochowa 6-2 Gawin Królewska Wola (2-2)

Relacja ze spotkania dalej…

Na Limanowskiego siódma w tabeli drużyna Rakowa pokonała trzecią drużynę ligi Gawin Królewska Wola 6:2 i awansowała na…trzecią pozycję.

W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane i kiedy tylko na prowadzenie gospodarzy wyprowadzał Sołtysik (30 i 41 min.) to chwilę później wyrównywał piłkarz Gawinu Fojna (33 i 45 min.).Wynik do końca pierwszej połowy się nie zmienił.

Po zmianie stron po raz kolejny na prowadzenie drużynę czerwono-niebieskich wyprowadził Sołtysik w 58 minucie spotkania strzelając swój pierwszy hat-trick w barwach Rakowa. Dziesięć minut później wspaniałą zmianę zrobili trenerzy Rakowa wprowadzając Popko, który podobnie jak Sołtysik popisał się w tym meczu hat-trickiem strzelając bramki kolejno w 78,85 i 90 minucie spotkania. Po ostatniej bramce strzelonej przez Raków sędzia zakończył spotkanie.