Oświadczenie zarządu

Zarząd CKM Włókniarz wydał specjalne oświadczenie, które dotyczy sankcji jakie zostały nałożone na Grzegorza Walaska i Sebastiana Ułamka po meczu w Bydgoszczy. Jednocześnie informuje o zmianie cen biletów na najbliższe spotkanie z Apatorem Toruń.

Treść oświadczenia:

Częstochowa, dn. 05.09.2005

Zarząd CKM Włókniarz podjął decyzję o upomnieniu zawodników Grzegorza Walaska i Sebastiana Ułamka. Decyzja ta została podjęta na podstawie bardzo słabego poziomu sportowego zaprezentowanego przez nich w meczu z zespołem Poloni Bydgoszcz.
Jednocześnie Zarząd nie udziela zezwolenia na starty powyższych zawodników w lidze brytyjskiej do aż do odwołania. Nie można dopuścić by priorytetem zawodników był start w lidze zagranicznej, a nie w swoim macierzystym klubie.
Sytuacja, kiedy zawodnik w tygodniu prezentuje wysoki poziom w ligach zagranicznych i imprezach indywidualnych kosztem tak ważnych rozgrywek jak walka o tytuł Drużynowego Mistrza Polskie, jest niezdrowa.
Celem klubu w tej chwili jest wywalczenie brązowego medalu Mistrzostw Polski i trzeba uczynić wszystko, by osiągnąć ten cel.

Zarząd CKM Włókniarz

Ceny biletów na spotkanie z Apatorem Toruń:
Normalny: 20zł
Ulgowy: 14zł

źródło:ckmwlokniarz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *