Pech Włókniarza

Jak podaje GW Ryan Sullivan nie wystąpi w niedzielnym meczu w Bydgoszczy. Australijczyk jest chory i przesłał już do klubu zwolnienie lekarskie. Pech nie ominął także Marcina Piekarskiego, który w turnieju indywidualnym w Gnieźnie upadł i doznał wstrząsu mózgu.


W sprawie Ryana Sullivana wszystko jest jasne. Nie ma szans aby pojechał on do Bydgoszczy i wystartował na torze. Lekarza na razie mówią o wielkim wyczerpaniu, ale badania trwają. Włodarze częstochowskiego klubu mają więcj duży orzech do zgryzienia. Mogą zakontraktować innego obcokrajowca, jednak o zawodnika, który stałby się mocnym punktem zespołu może być teraz bardzo ciężko. Drugim wyjściem jest skorzystanie z zastępstwa zawodnika – w tym wypadku Ryana zastępowaliby Holta, Walasek, Ułamek i Drabik.

Marcin Piekarski natomiast w dalszym ciągu przebywa w szpitalu, jednak możliwe jest że już dzisiaj go opuści. „Pieki” ma lekki wstrząs mózgu i założony jeden szew na policzek. Jak mówi sam zawodnik, już jutro chce być obecny na treningu w Częstochowie, ponieważ w niedzielę trzeba walczyć o awans.

źródło:GW/piekarski.center.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *