Porażka na początek

Od porażki rozpoczęli nasi gracze Memoriał dr Lecha Birgfellnera. W pierwszym dniu turnieju przyszło im zmierzyć się z gospodarzami turnieju, Zastalem Zielona Góra i przegrali oni ten mecz 78:58. W drugim spotkaniu Kotwica Kołobrzeg pokonała Górnik Wałbrzych.

Nasi gracze dotrzymywali rywalom kroku przez pierwszą połowę meczu, ale później było już znacznie gorzej. W trzeciej odsłonie jeszcze nei było tak źle, ale w ostatniej części gospodarze znacznie odjechali TYTAN-owi. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nasi gracze rozpoczęli przygotowania do sezonu stosunkowo niedawno i zabrakło czasu na zorganizowanie obozu. Do tej pory rozegrali także zaledwie 2 spotkania sparingowe z rywalami z niższej ligi.

Zastal Zielona Góra – TYTAN Częstochowa 78:58 (22:18; 12:14; 18:13; 26:13)
Punkty dla Zastalu:
Chodkiewicz 16, Olszewski 15, Olejnik 10, Taberski 9, Czubak 7, Nikiel 6, Buczyniak, Czapla i Kalinowski po 5, Małachowski, Terlikowski i Wróbel 0

Punkty dla TYTAN-a:
Surówka 18, Saran 11, Kukuczka i Nogalski po 10, Milewski 7, Balik 2, Jankowski, Trepka i Urbaniak 0.

Kotwica Kołobrzeg – Górnik Wałbrzych 84:60

Dziś częstochowscy koszykarze zmierzą się z Górnikiem Wałbrzych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porażka na początek

Dzisiaj siatkarki SPS-u Politechniki zainaugurowały sezon I Ligi Kobiet meczem w Sosnowcu z tamtejszym SMS I PZPS. Spotkanie to dla odmłodzonego zespołu z Częstochowy zakończyło się przysłowiową „klapą”. Po jednostronnym widowisku gospodynie wygrały 3:0 (25:20, 25:12, 25:19)

Fotorelacja z zawodów dalej lub >>TUTAJ<<
Czytaj dalej Porażka na początek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *