Powalczyć o kolejne punkty

Jutro (sobota) siatkarki SPS-u Politechniki rozegrają kolejny ligowy pojedynek. Rywalem zespołu z Częstochowy będzie ekipa KSZO Ostrowiec Św. Spotkanie to zostanie rozegrane awansem z 9 kolejki spotkań (12 listopad).


W środę Politechnika odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pokonując 3:2 Legionovie Legionowo. Częstochowianki prowadziły już 2:0, jednak w kolejnych partiach popsuło się trochę przyjęcie, czego efektem było doprowadzenie do tie-breaka. Zwycięstwo nad faworyzowaną ekipą z Legionowa zdecydowanie poprawiło atmosferę w drużynie. Siatkarki powinny w końcu uwierzyć we własne możliwości, a w sobotnim meczu pójść za ciosem i do swojego dorobku dopisać kolejne punkty.
Drużyna z Ostrowca Św. w minionej kolejce przegrała w Sosnowcu z tamtejszym SMS I PZPS 3:1. KSZO w ligowej tabeli zajmuje jednak wysoką trzecią pozycję mając na swoim koncie 15 punktów zdobytych w 7 spotkaniach.

Spotkanie SPS Politechnika – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski odbędzie się w sobotę (29.10) w hali Polonia. Początek o godzinie 16. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *