Oświadczenie AZS-u Częstochowa

Nie milkną echa niedzielnego spotkania AZS-u ze Skrą Bełchatów. Zarząd częstochowskiego klubu wystosował specjalnie oświadczenie dotyczące incydentu, jaki miał miejsce podczas tego meczu.

Treść oświadczenia:
Zarząd, Zawodnicy oraz Trenerzy Klubu AZS Częstochowa SSA składają na ręce Michała Winiarskiego ubolewanie z powodu incydentu, który miał miejsce podczas meczu Wkręt-met Domex AZS Częstochowa a BOT Skra Bełchatów. Chcemy zaznaczyć, iż zachowanie osób winnych zajścia nie jest wyrazem stosunku kibiców do osoby Michała Winiarskiego, którego siatkarska Częstochowa ceni za przyczynienie się do sukcesów Klubu w sezonach 2002-2005, a wybrykami chuligańskimi, których naganność nie budzi wątpliwości.
W stosunku do winnych zostaną wyciągnięte wszelkie możliwe konsekwencje, łącznie z zakazem wstępu na mecze drużyny. Zapisy monitoringu pozwalają stwierdzić, wbrew pojawiającym się opiniom, iż sprawcami nie byli kibice, ani „szalikowcy” biało zielonych.
Jednocześnie pragniemy podziękować prawie 3000 (trzem tysiącom) wspaniałych, częstochowskich kibiców, będących na meczu, których doping znany z aren siatkarskich, nie może zostać „przyćmiony” wybrykami chuliganów, a których umiłowanie do siatkówki zna cała siatkarska Polska.

Zarząd Klubu, Zawodnicy, Trenerzy

za:azsczestochowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *