SPS – ŁKS Łódź

W najbliższą sobotę siatkarki SPS-u Politechniki powalczą na własnym boisku o trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo. Wydaje się ono być jak najbardziej prawdopodobne, bowiem rywalem częstochowianek będzie drużyna ŁKS Łódź, która zamyka tabelę i do tej pory nie wygrała żadnego spotkania.


Łodzianki co prawda jeszcze nie poczuły smaku zwycięstwa, jednak aż pięciokrotnie schodziły z boiska pokonane po pięciosetowych pojedynkach. Nie wystarcza to jednak, aby wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli.
SPS powinien podtrzymać dobrą passę zwycięstw i najlepiej bez straty seta pokonać rywalki. Mimo, że Politechnice udało się w końcu opuścić strefę spadkową, to i tak każdy punkt naszemu zespołowi jest niezwykle potrzebny. Po ostatnich meczach widać, że zmiana trenera bardzo korzystnie wpłynęła na częstochowianki. O ile zwycięstwa z TPS Rumia można się było spodziewać, to wygrana z UMKSem Łańcut była bardzo miłą niespodzianką.
Rywalek nie można jednak zlekceważyć. Przekonały się o tym już m.in. drużyny z Legionowa, Ostrowca czy lokalny rywal ŁKS-u – Start Łódź.
Spotkanie odbędzie się w sali Politechnik przy ul. Al. Armii Krajowej 23/25. Początek o godzinie 18.

Pozostałe spotkania 13 kolejki:
Legionovia Legionowo – AZS Ostrowiec Św.
Sokół Chorzów – Start Łódź
Wisła Kraków – TPS Rumia
MMKS Dąbrowa Górnicza – UMKS Łańcut
Energa Gedania Gdańsk – MKS Polonia Świdnica
SMS I PZPS Sosnowiec – KS Pałac II Bydgoszcz
Skra Bełchatów — pauzuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *