Czas na Bełchatów

W sobotę siatkarki SPS Politechniki o kolejne ligowe punkty walczyć będą ze Skrą w Bełchatowie. Rywalki zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 45 punktów, czyli aż 18 więcej niż częstochowianki. SPS nie jest jednak w tej potyczce skazany na porażkę..


Siatkarki Politechniki wygrały 4 ostatnie spotkania i zapowiadają walkę o kolejne zwycięstwa. Częstochowianki są już praktycznie pewne utrzymania w I lidze, jednak dziewczyny wcale nie zamierzają spocząć na laurach. Wynik spotkania w Bełchatowie jest więc sprawą otwartą, bowiem częstochowianki już nie raz udowodniły że są drużyną z charakterem. A sobotnie spotkanie ze Skrą będzie chyba najlepszą okazją do udowodnienia tego po raz kolejny, i pokazania że ostatnie wygrane wcale nie były przypadkiem.
Skra postawi zapewne ciężkie warunki, bowiem nie może sobie pozwolić teraz na stratę punktów. Bełchatowianki walczą o prawo gry w barażach z MMKS Dąbrowa Górnicza i Startem Łódź, więc kibice z Częstochowy, którzy dosyć licznie wybierają się na mecz do Bełchatowa mogą liczyć na bardzo zacięte spotkanie.
W pierwszej rundzie SPS przegrał 1:3.

Pozostałe spotkania 23 kolejki:
MKS Polonia Świdnica – UMKS Łańcut
KS Pałac II Bydgoszcz – TPS Rumia
SMS I PZPS Sosnowiec – Start Łódź
Energa Gedania GdaĂąsk – AZS Ostrowiec Św. 3:0
MMKS Dąbrowa Górnicza – Legionovia Legionowo
Wisła Kraków – Sokół Chorzów
ŁKS Łódź — pauzuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *