Czy prezydent Wrona nie lubi Piłki Nożnej ?

Pomimo zapewnień ze strony pracowników Urzędu Miasta Częstochowy i Prezydenta stadion piłkarski w dzielnicy Stradom nadal nie jest wykupiony. Przypomnijmy, że za pierwszej kadencji Pana Prezydenta Wrony został bezprawnie zlikwidowany stadion Skry.

Pod koniec zeszłego i na początku tego roku urzędnicy miasta zapewniali nas, kibiców, że do koĂąca stycznia zostaną zakończone wszystkie sprawy, wraz z podpisaniem umowy notarialnej. Mamy połowę marca, za chwilę rozpoczną się rozgrywki ligowe a w w/w sprawie nie dzieje się nic.

Kibice spodziewają się najgorszego, że właściciel zamknie swój obiekt na klucz (5 letnia umowa upłynęła z koĂącem października 2005r).
Działaczom klubowym pomimo wielu próśb i rozmów z właścicielem i urzędnikami nie udaje się przyspieszyĂŚ sprawy. Nie są stroną w tej sprawie i jedynie muszą czekaĂŚ na decyzję Radnych lub Prezydenta.

MY KIBICE klubu z ponad 70 letnią tradycją mamy prośbę i apel do PREZYDENTA o pozytywne załatwienie tej sprawy i to jak najszybciej, bo właściciel obiektu ma już dosyć traktowania swojej osoby przez urzędników jak INTRUZA.

Pragniemy dodaĂŚ, że zimą tego roku miasto podarowało mieszkaĂącom lodowisko na Starym Rynku za blisko 2 miliony złoty, na którym w porywach dziennie jest od 5 do 10 osób. Czy tak trudno jest wygospodarowaĂŚ kilkaset tysięcy na stadion, który jest jedyną rozrywką dla mieszkaĂąców i kibiców dzielnicy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *