Wyniki IV ligi

Wszystkie drużyny z naszego regionu poniosły porażki. Dziwić może wysoka przegrana MKS u siebie , ale to co wyparawiał ostatni obrońca Sroka do 30 min. nie mogło się inaczej skończyć. Trzy jego kardynalne błędy i już było 3:0 dla Tychów i praktycznie po meczu.

Kryzys we Włodarze trwa nadal.Można gdybać , jakby pierwsi trzelili bramki [okazje mieli Puchał , Koroń i Andrzejewski ] to mecz potoczyłby się inaczej . Drużyna ,która w zeszłej rundzie wygrywała jak i z kim chciała teraz przegrywa mecz za meczem.
Dwie bramki stracone po rzutach rożnych w 28 i 68 min. i dwie po udanych kontrach gospodarzy w 62 i 75 minucie i wynik 4:0 mówi sam za siebie. W drugiej połowie zespół ze Stradomia praktycznie nie istniał a górnicy bramek mogli strzelić więcej.