Slavia R.Śląska – Włodar Domex 0:4 (0:2)
Rozbark Bytom – Sparta Lubliniec 4:2 (2:2)
MK Katowice – Sarmacja Będzin 1:2
Czarni Sosnowiec – ŁTS Łabędy 1:0
Źródło Kromołów – Carbo Gliwice 5:1

Nie udał się Sparcie utrzymać wyniku remisowego 2:2 z pierwszej połowy.Bytomianie z Rozbarku za wszelką cenę chcą utrzymać choć jeden zespół w tej lidze, gdyż Szombierki już spadają o klasę niżej. Jaki ma to sens skoro w przyszłym sezonie tej klasy drużyny i tak polecą z ligi [jedna grupa IV ligi].

Beniaminek z Żarek walczący również o utrzymanie zrobił swoim kibicom wielką niespodziankę pokonując drugiego w tabeli Górnika z Mysłowic. Trzy punkty w tym meczu pozwolą drużynie Zielonych na odrobinę spokoju przed derbowym meczem z Myszkowem 13 maja.

„Możemy śmiało powiedzieć , że drużyna powróciła do formy z jesiennych rozgrywek” skomentował zwycięstwo Włodara w Rudzie Śląskiej dyrektor Flis.
4 bramki to najmniejszy wymiar kary jaki spotkał Slavię. Sytuacji do strzelenia kolejnych nie wykorzystali: Puchała i Karoń w pierwszej połowie, w drugiej – można by wymienić połowę drużyny.