Riley Salmon i LM w Częstochowie!

W przyszłym sezonie nowym zawodnikiem akademików z Częstochowy będzie kapitan reprezentacji USA – Riley Salmon, który z AZS-em podpisał dwuletnią umowę. Kontrakty przedłużyli także inni zawodnicy..

Riley Salmon w ubiegłym sezonie występował w drużynie z Turcji, Arkas Sport Izmir i z pewnością będzie wzmocnieniem przyjęcia w częstochowskiej drużynie.

Nowe, dwuletnie kontrakty podpisali: Jakub Oczko, Krzysztof Gierczyński, Piotr Gacek, Paweł Woicki, Phil Eatherton oraz Brook Bilings. W kolejnym sezonie w zespole Wkręt-metu Domex AZS występować będzie także Bartosz Gawryszewski, którego wiąże jeszcze roczna umowa.

Nie jest jeszcze znana siatkarska przyszłość Wojciecha Jurkiewicza, Marcina Kocika i Adriana Patuchy. Z zespołem definitywnie pożegnał się natomiast Amerykanin David McKienzie.

za siatka.org

Prawdopodobne jest także że częstochowskich akademików zobaczymy w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów. Do władz Polskiego Związku Piłki siatkowej , Europejska Federacja Siatkówki przysłała pismo o zgłoszenie drugiej Polskiej drużyny do Ligi Mistrzów. Druga drużyną której należy się to miejsce jest AZS Częstochowa (jako finaliście Pucharu Polski).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *