Unia Tarnów – Włókniarz

W środę na torze w Tarnowie odbędzie się pojedynek obecnych Mistrzów Polski z Włókniarzem. Dla częstochowian będzie to bardzo ważny, a jednocześnie bardzo trudny pojedynek o ligowe punkty. Początek meczu o godzinie 19.


Częstochowianie w minioną niedzielę pauzowali, bowiem nie doszedł do skutku mecz z Unią Leszno. Drużyna z Tarnowa walczyła natomiast na swoim torze z Atlasem Wrocław. Goście postawili poprzeczkę dosyć wysoko i ostateczenie przegrali różnicą 10 oczek. Warto przypomnieć, że częstochowianie w pojedynku z Atlasem przegrali 53:37.
Włókniarze nie jadą do Tarnowa w roli faworytów. Po ostatnich meczach, kibice mają sporo zastrzeżeń do postawy całej drużyny. Jedynymi pewniakami w ekipie spod Jasnej Góry są Greg Hancock i Sebastian Ułamek. Dalej wielką niewiadomą pozostaje postawa Ryana Sullivana, Sławomira Drabika czy Lee Richardsona, który ostatnio był chory na grypę. Jak „Lwy” zaprezentują się na tle bardzo silnych rywali? Kibiców z Częstochowy na pewno cieszy fakt, że Unia przystąpi do spotkania w krajowym składzie. Na torze nie pojawi się bowiem Tony Rickardsson, który jest chory na grypę żołądkową.
Początek spotkania o godzinie 19.

Awizowane składy:
Włókniarz Częstochowa
1. Ryan Sullivan
2. Lee Richardson
3. Greg Hancock
4. Sławomir Drabik
5. Sebastian Ułamek
6. Mateusz Szczepaniak

Unia Tarnów:
9. Tomasz Gollob
10. Mateusz Trytko
11. Janusz Kołodziej
12. Jacek Gollob
13. Tony Rickardsson
14. Kamil Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *