Włokniarz – Unia Leszno: podejście drugie

W najbliższą sobotę żużlowcy Włókniarza na własnym torze podejmować będą ekipę Unii Leszno. Spotkanie to pierwotnie miało się odbyć 30 kwietnia, kiedy to plany rozegrania pojedynku pokrzyżowała pogoda. Początek meczu o godzinie 18.

Włókniarz w rozegranych dotychczas pięciu pojedynkach odniósł tylko dwa zwycięstwa. Częstochowianie w ostatniej kolejce wysoko pokonali na własnym torze Polonię Bydgoszcz, więc kibice liczą na 'odrodzenie’ częstochowskiej drużyny. Leszczynianie w ubiegłą niedzielę pauzowali, bowiem nie odbył się mecz w Rybniku. Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli jednak 3 maja, kiedy to na własnym torze pokonali 57:33 Stal Rzeszów. Najwięcej punktów dla 'Byków’ zdobyli wtedy Damian Baliński 15, Krzysztof Kasprzak 14 oraz Leigh Adams 12. W spotkaniu tym na torze pojawił się także Robert Miśkowiak, który zastępował Marka Lorama. Podobna zmiana nastąpi w sobotę w Częstochowie.
Kibice, którzy zdecydują się sobotni wieczór spędzić na stadionie przy ul.Olsztyńskiej na pewno dokonają trafnego wyboru. Tym razem na pewno nie będzie problemów z pogodą. Nie powinno zabraknąc także emocji, które pojedynkom 'Lwów’ z 'Bykami’ towarzyszą od zawsze.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.
Bilety w cenie: Normalny 22zł, ulgowy 16zł, trybuna główna 35zł, program 3zł.
Spotkanie sędziować będzie Tomasz Proszowski z Tarnowa.

Awizowane składy
Unia
1. Leigh Adams
2. Robert Miśkowiak
3. Damian Baliński
4. Rafał Dobrucki
5. Krzysztof Kasprzak
6. Robert Kasprzak
7. Mateusz Jurga
8. Norbert Kościuch

Włókniarz
9. Greg Hancock
10. Sławomir Drabik
11. Ryan Sullivan
12. Lee Richardson
13. Sebastian Ułamek
14. Christian Hefenbrock
15. Mateusz Szczepaniak
16. Marcin Piekarski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *