Raków z charakterem

Chrobry Głogów 3-3 Raków Częstochowa (2-0)

Piłkarze Rakowa wywieźli bardzo cenny punkt z trudnego boiska w Głogowie. Goście przez całą pierwszą połowę grali bardzo słabo nie stwarzając sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Zawodnicy Chrobrego wykorzystując nieporadność czerwono-niebieskich prowadzili do przerwy 2:0 po bramkach Puchalskiego w 39 i Druciaka w 45minucie.

Po zmianie stron więcej przy piłce byli gospodarze co udokumentowali drugim trafieniem Druciaka w 63 minucie. Po stracie trzeciego gola zmiany w Rakowie zaczęły przynosić korzyści czego efektem był gol Glińkiego w 67 minucie wprowadzonego 5 minut wcześniej. Raków osiągnął znaczna przewagę i w 78 minucie gola z rzutu karnego zdobył Bielecki. Na 7 minut przed końcem spotkania gola na wagę punktu zdobył Lenartowski wprowadzony chwile wcześniej. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i jeden punkt pojechał do Częstochowy.