Żużlowcy góra…

Wczoraj w częstochowskiej Hali Polonia odbyło się V charytatywne spotkanie pomiędzy Bokserami a Żużlowcami. W tym spotkaniu górą była drużyna Żużlowców pokonując Bokserów 4:3 i tym samym zrewanżowali się za ubiegłoroczną porażkę w stosunku 12:1.

Gole dla zwycięskiej ekipy strzelili: Sławomir Drabik w 9 minucie, Adam Pietraszko w 26 i 30 minucie oraz dyrektor częstochowskiego Włókniarza – Lech Małagowski w ostatniej minucie meczu. Natomiast w drużynie Bokserów bramki strzelali Ireneusz Butowicz w 10 minucie oraz Rafał Jackiewicz w 19 i 25 minucie.

Składy:
Bokserzy: Włodarczyk, Butowicz, Butowicz, „Babilon”, Mariusz Pudzianowski, Synoradzki, Najman, Jackiewicz

Żużlowcy: Sebastian Pydzik, Rafał Osumek, Lech Małagowski, Drabik, Ciura, Jurczyński, Niga, Ułamek, Pietraszko, Mat.Szczepaniak

Wczoraj odbyło się również spotkanie między Dziennikarzami a
Biznesmenami. Lepszą ekipą okazała się drużyna Dziennikarzy, którzy po bramkach: Gąsiorowskiego oraz Jacka i Marka Magierów pokonali Biznesmenów 4:2.

Dziennikarze – Biznesmeni 4:2
1:0 – Gąsiorski
1:1 – Dziewoński