Play-off czas zacząć! Na początek mecz z Resovią

Już dzisiaj Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa zainauguruje w rozgrywkach Play-off Polskiej Ligi Siatkówki. Zarówno dzisiaj jak i jutro rywalem akademików z Częstochowy będzie Asseco Resovia Rzeszów.

Oba zespoły spotkały się dwa razy podczas rundy zasadniczej sezonu w PLS. Dwukrotnie częstochowianie pokonali rzeszowską drużynę 3:2. Jednak podopieczni Jana Sucha pokazali w tym sezonie, że nie są chłopcami do bicia, o czym świadczą wygrane pojedynki z PZU AZS Olsztyn i Jastrzębskim Węglem. Przez kilka kolejek byli nawet liderami tabeli, ostatecznie zajęli piątą pozycję.

Częstochowianie natomiast w tegorocznym rozgrywkach grają w kratkę, kilka razy zostali pokonani przez zespoły z dolnej części tabeli, a mianowicie J.W. Construction AZS Politechniką Warszawską, BKSCh Delectą Bydgoszcz i Jadarem Radom. Jednak po wygranej z Gwardią Wrocław na własnym terenie, gracze spod Jasnej Góry zapowiadają walkę o kolejne zwycięstwo.

Emocji w dzisiejszym jak i jutrzejszym spotkaniu na pewno nie zabraknie! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Hali Polonia.

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa:
Krzysztof Gierczyński
Piotr Nowakowski
Marcin Wika
Paweł Woicki
Piotr Gacek
Adrian Patucha
Brook Billings
Michał Żuk
Andrzej Stelmach
Phil Eatherton
Bartosz Gawryszewski
Robert Szczerbaniuk

Asseco Resovia Rzeszów:
Tomasz Kusior
Sławomir Szczygieł
Grzegorz Pilarz
Tomasz Kozłowski
Dusan Kubica
Tomasz Kamuda
Michał Kaczmarek
Karel Kwaśnicka
Wojciech Gradowski
Tomasz Józefacki
Łukasz Perłowski
Piotr Łuka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *