Wieża sędziowska będzie gotowa na czas!

Do rozpoczęcia sezonu żużlowego pozostał niespełna miesiąc. Działacze częstochowskiego Włókniarza po raz kolejny zbudowali skład, który w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o najwyższe cele w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Kibice jednak niepokoją się o remont Stadionu Miejskiego w Częstochowie.

Modernizacja obiektu rozpoczęła się tuż po zakończeniu sezonu 2005. Po kilku miesiącach pracy stadion był do nie poznania(zainstalowano m.in. plastikowe krzesełka oraz maszty oświetleniowe). Kolejne prace zaplanowano na ostatnie miesiące 2006 roku. Do 15 grudnia miała zakończyć się budowa nowej wieży sędziowskiej. Mimo, że od planowanego końca 1 fazy remontu minęły ok. trzy miesiące, to wieża nadal nie została skończona.

Jeśli budowa wieży nie zostanie ukończona na czas, to na częstochowskim obiekcie nie będą mogły się obdywać żadne oficjalne zawody żużlowe w tym mecze Ekstraligi. Jednak prezes klubu spod Jasnej Góry, Marian Maślanka uspokaja kibiców Włókniarza – „Mamy zapewnienia ze strony inwestora, że wieża zostanie ukończona do czasu inauguracji sezonu. Już dzisiaj zapraszam wszystkich kibiców na otwarcie sezonu żużlowego 2007 w Częstochowie”.

źródło: ckmfoto.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *