Sezon czas zacząć czyli… Włókniarz Częstochowa-Marma Rzeszów

Już w najbliższy poniedziałek na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej odbędzie się 1 kolejka Drużynowych Mistrzostw Polski. Na początek Włókniarza Częstochowa zmierzy się z Marmą Rzeszów. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Faworytem wydają się być gospodarze, którzy będą jechać w pełnym składzie. Drużyny gości przyjedzie osłabiona brakiem – Scott Nicholls, który w tym dniu ma zaplanowany start w lidze angielskiej. Ale jak wiadomo w sporcie wszystko jest możliwe.

Siłą drużyny ,,Lwów” powinna być trójka zawodników Sebastian Ułamek, Lee Richardson oraz Greg Hancock. Wielka niewiadoma jest nowy nabytek Antonio Lindbaeck dla którego jest to pierwszy poważny sezon na polskich torach. Parą młodzieżową ,,Lwów” będzie Mateusz Szczepaniak oraz Edward Kennett. W drużynie Marmy Rzeszów zdecydowanym liderem jest Nicki Pedersen, który nigdy nie odpuszcza i walczy do końca. Oprócz Pedersena mocnym punktem drużyny powinien być Rafał Dobrucki. Częstochowianie powinni również uważać na Pawła Miesiąca oraz Macieja Kuciape, którzy nie raz udowodnili, że potrafią skutecznie jeździć i zdobywać punkty.

Złomrex Włókniarz Częstochowa:
9. Sebastian Ułamek
10. Lee Richardson
11. Sławomir Drabik
12. Antonio Lindbaeck
13. Greg Hancock
14. Mateusz Szczepaniak

Marma Polskie Folie Rzeszów:
1. Nicki Pedersen
2. Paweł Miesiąc
3. Maciej Kuciapa
4. Mateusz Szostek
5. Rafał Dobrucki
6. Andreas Messing

Ceny wejściówek:
trybuna główna – 35 zł
bilet normalny – 22 zł
bilet ulgowy – 16 zł
program – 3 zł

Początek spotkania: godzina 16.00
Sędziuje: Wojciech Grodzki (Opole)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *