Drugoligowiec na koniec

GKS Jastrzębie już od dłuższego czasu jest pewny gry w II lidze. Piłkarze Rakowa po słabej rundzie wiosennej obudzili się gdy szanse na baraże były już pogrzebane. Mimo wszystko mecz tych drużyn na pożegnanie sezonu zapowiada się interesująco. Początek meczu o godzinie 17.

GKS Jastrzębie po wywalczeniu awansu nie spoczął na laurach. W spotkaniu z Gawinem Królewska Wola ambitni piłkarze chcieli udowodnić zespołowi z czołówki, że awans wywalczyli jak najbardziej zasłużenie. Wiadomo także, że wyjazdu do Częstochowy nie odpuszczą sobie kibice z Jastrzębia. W III lidze brakuje dobrze wspieranych klubów więc z kibicowskiego punktu widzenia po nudnym sezonie będzie przynajmniej ciekawie. Na to liczą także nasi kibice, którzy od dłuższego czasu zbierali pieniądze do puszek, a efekt będziemy mogli zobaczyć jutro przy ul. Limanowskiego.

Będzie to także ostatni mecz w barwach Rakowa dla Piotra Malinowskiego, który stał się w ostatnich latach ulubieńcem publiczności. Ambitny i szybki zawodnik przenosi się do Zabrza więc to ostatnia okazja by podziękować mu za lata gry w Częstochowie. Z klubem zapewne pożegnają się także inni zawodnicy, których trzeba będzie wymienić na lepszych jeżeli celem w przyszłym sezonie znów ma być awans. Nie wiadomo na razie jak będzie wyglądał skład Rakowa w przyszłym sezonie, ale w tym meczu piłkarze powinni wynagrodzić kibicom fatalną formę wiosenną, a zarządowi udowodnić swoją przydatność na boisku.

Zestaw par 30 kolejki:
13 czerwca, godz.17:00
Arka Nowa Sól – Polonia Słubice
GKP Gorzów Wielkopolski – Skalnik Gracze
Pogoń Świebodzin – Rozwój Katowice
Raków Częstochowa – GKS Jastrzębie
Gawin Królewska Wola – Szczakowianka Jaworzno
Walka Makoszowy – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Lechia Zielona Góra
TOR Dobrzeń Wielki – Zagłębie II Lubin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *