Miturski nie kończy kariery!

Zawodnik Złomrexu Włókniarza Częstochowa – Borys Miturski ogłosił wczoraj, że kończy z żużlem. Decyzja ta została podjęta pod wpływem emocji po niedzielnym finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, a także po wczorajszym spotkaniu z prezesem spółki. 18-latek zmienił jednak decyzję i będzie dalej kontynuował swoją karierę. Poniżej prezentujemy Państwu oświadczenie, jakie przygotowali ojciec żużlowca – Krzysztof Miturski oraz prezes CKM Złomrex Włókniarz S.A.

Oświadczenie

W związku z pismem z dnia 20.08.2007 r. skierowanym do Stowarzyszenia CKM „Włókniarz” z siedzibą przy ul. Olsztyńskiej 79, doszło do spotkania pomiędzy ojcem Borysa Miturskiego, panem Krzysztofem Miturskim i władzami CKM Złomrex Włókniarz S.A. w siedzibie spółki przy ul. Faradaya 53, w składzie: Prezes Marian Maślanka, członek Rady Nadzorczej Ryszard Bożek, pełnomocnik zarządu Jaromir Jarząb oraz rzecznik prasowy Michał Świącik.

W trakcie spotkania wyjaśnione zostały następujące kwestie:

1. Pismo z dnia 20.08.2007 napisane przez Borysa Miturskiego skierowane było do Stowarzyszenia CKM „Włókniarz”, przy ulicy Olsztyńskiej 79.
2. Krzysztof Miturski w imieniu Borysa oświadcza, iż nie wnosi żadnych roszczeń do CKM Złomrex Włókniarz S.A. i jest zadowolony ze współpracy ze Spółką i prezesem Marianem Maślanką.
3. Wszelkie zobowiązania Spółki wobec Borysa Miturskiego są realizowane terminowo
4. Po szczegółowym omówieniu aktualnej sytuacji Krzysztof Miturski oświadcza, iż Borys decyzję o zakończeniu kariery podjął pod wpływem emocji po zakończeniu zawodów o tytuł IMEJ. Obecnie zmienił decyzję i nadal będzie startował jako junior drużyny CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa. Jednocześnie wnosi o rozwiązanie problemów treningowych, czyli pierwszeństwo do treningów drużyny ekstraligowej i przygotowań przed zawodami indywidualnymi.

Podpisali:
Prezes CKM Złomrex „Włókniarz” S.A Marian Maślanka
Krzysztof Miturski

źródło: ckmwlokniarz.pl/inf. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *