Złomrex Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno

Ciekawe widowisko na stadionie przy. ul Olsztyńskiej 79 w Częstochowie czeka kibiców w niedzielny wieczór. Złomrex Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu I rundy play-off podejmowac będzie Unię Leszno. Rewanż rozegrany zostanie dwa tygodnie później. Początek pierwszego spotkania o godzinie 19

Leszczynianie przyjeżdżają do Częstochowy w osłabionym składzie, brakiem Jarosława Hampela. Hampel bowiem nabawił się kontuzji złamania prawego przedramienia z przemieszczeniem w meczu szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla – VMS Elit Vetlanda. Kibice ze „Świętego Miasta” z pewnością zastanawiają się, jak na częstochowskim owalu będzie wyglądała jazda Krzysztofa Kasprzaka, który podczas pojedynku Włókniarza Częstochowa z Unią Leszno staranował w bandę Grega Hancocka. Poza tym po zakończeniu 15. biegu spotkania Unibax Toruń – Unia Leszno Kasprzak wywrócił Wiesława Jagusia. Liderem „Byków” powinien być Leigh Adams, który obecnie zajmuje 1. lokatę wśród najskuteczniejszych zawodników SE. Oprócz wspomnianych wcześniej Adamsa i Kasprzaka, mocnym punktem zespołu może być również Damian Baliński. W drużynie „Byków” pierwszym młodzieżowcem będzie Adam Kajoch.

O sile zespołu „Lwów” stanowić będzie Greg Hancock. Z dobrej strony powinien pokazać się też Lukas Dryml, który na torach Ekstraligi jeździ przyzwocie. Ponadto Dryml bardzo dobrze zaprezentował się w meczu Elite League – Peterborough Panthers – Arena Essex, bowiem dla „Panter” wywalczył 12 punktów i był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Dużo będzie zależeć także od postaw Sławomira Drabika oraz Sebastiana Ułamka. Po słabym występie w pojedynku w Rzeszowie szanse do zrehabilitowania się będzie miał Lee Richardson. Pierwszym juniorem w zespole będzie Edward Kennett, a nie jak zwykle Mateusz Szczepaniak.

Czy częstochowianie po dwóch porażkach z „Bykami” wygrają jutrzejszą potyczkę? Przekonamy się o tym jutro około godziny 21:00. Sędzią meczu będzie Ryszard Bryła z Zielonej Góry.

Awizowane składy:

Unia Leszno
1. Krzysztof Kasprzak
2. Damian Baliński
3. Troy Batchelor
4. Jarosław Hampel
5. Leigh Adams
6. Adam Kajoch

Złomrex Włókniarz Częstochowa
9. Greg Hancock
10. Sławomir Drabik
11. Sebastian Ułamek
12. Lee Richardson
13. Lukas Dryml
14. Edward Kennett

Ceny wejściówek:
normalny 22 zł
ulgowy 16 zł
sektor centralny 35 zł
program zawodów 3 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *