Przywitany mistrz świata, czyli relacja ze spotkania z kibicami

Na dzisiejszym spotkaniu zawodników Włókniarza Częstochowa z kibicami w Hali Polonia, Indywidualny Mistrz Świata – Nicki Pedersen przyznał, że będzie reprezentował barwy „Lwów” przez najbliższe dwa sezony.

Imprezę otworzył koncert zespołu „Krzyk”. Tuż po występie częstochowskiej kapeli na scenie pojawili się Marian Maślanka (szef CKM Włókniarz S.A.), Przemysław Grzesiak (prezes firmy Złomrex) oraz Jacek Betnarski (wiceprezydent Miasta Częstochowa). Zaraz po nich kibicom Włókniarza zaprezentowali się: Marcin Piekarski, Borys Miturski, Mateusz Szczepaniak i Sławomir Drabik. Wszyscy czterej otrzymali pamiątkowe puchary za osiągnięcia z sezonu 2007. Ponadto zaprezentowany został też film multimedialny, dotyczący tegorocznych występów żużlowców „Lwów”.

Główną atrakcją spotkania był oczywiście Nicki Pedersen, którego zgromadzeni fani w Hali Polonia przywitali na stojąco. Na scenie Duńczyk pojawił się w tzw. „iście żużlowy sposób”. Następnie złożył on podpis pod przyrzeczeniem startów na kolejne dwa sezony. Popularny „Power” powiedział też, iż o przejściu do częstochowskiej ekipy zadecydowała drużyna, mogąca odnieść sukces, a nie finanse. Tomasz Lorek wraz z kibicami zadawał pytania Nickiemu, a on z miła chęcią na nie odpowiadał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *