Rogalski w Wiśle!

Najlepszy piłkarz i strzelec Rakowa w rundzie jesiennej Maksymilian Rogalski opuszcza zespół. Od 1 stycznia przyszłego roku pomocnik czerwono-niebieskich będzie zawodnikiem drugoligowej Wisły Płock. W czwartek oba kluby doszły do porozumienia. Ile jest wart czołowy piłkarz trzeciej ligi? – Wisła zastrzegła sobie, żeby nie podawać do publicznej informacji kwoty transferu – mówi wiceprezes Rakowa Beata Bielecka.


Znakomita gra Rogala nie pozostała bez echa. Piłkarzem interesowały się cztery kluby zaplecza ekstraklasy: Piast Gliwice, Polonia Bytom (obecnie ekstraklasa), Tur Turek oraz właśnie Wisła Płock. – Dlaczego zdecydowałem się na Wisłę? Ten klub najwcześniej zaczął intereswać się moją osobą. Trwało to już od września – przyznaje Rogalski. – Przez cały ten czas kontrolowali sytuację utrzymując regularny kontakt – dodaje Rogal.

Do końca roku Rogalski będzie trenował z drużyną Rakowa. Na początku stycznia udaje się do Płocka. Na pierwszym treningu ósmego zespołu drugiej ligi pojawi się 7 stycznia.

źrodło: rakow.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *